o firmie

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jesteśmy biurem projektowym z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu. Projektujemy dla ludzi, miast, instytucji i firm prywatnych, odpowiadając na ich potrzeby i uwzględniając ich styl i upodobania.

Mamy w swoim dorobku szeroki wachlarz różnych typów budynków. Projektowaliśmy zarówno budynki mieszkalne indywidualne i wielorodzinne, jak i użyteczności publicznej: handlowe, gastronomiczne, obiekty z zakresu służby zdrowia i oświaty, biurowe oraz rewitalizacje obiektów zabytkowych. Dodatkowo prowadzimy nadzory projektowanych przez nas inwestycji oraz projektujemy wnętrza (prywatne i komercyjne). Naszym konikiem i tym co nas wyróżnia są technologie i programy funkcjonalno – użytkowe. Często wykonujemy dla naszych Klientów analizy możliwości przebudowy bądź rozbudowy pod kątem planowanej inwestycji. Wykonujemy także kosztorysy i zestawienia kosztorysowe zamierzeń budowlanych. Jak widzicie nie boimy się żadnych wyzwań i chętnie zajmujemy się różnorodnymi tematami, prowadząc naszych Klientów od początku pomysłu, poprzez wszystkie projekty, uzgodnienia i formalności, kończąc na nadzorze na budowie.

Pozwól że zaprosimy Cię do świata ciekawej architektury i pomożemy Ci spełnić marzenia o własnym ciekawym projekcie. Witaj w Cad Planie!